Anasayfa » “Umarım güzel bir sezon geçireceğiz”
Basketbol

“Umarım güzel bir sezon geçireceğiz”

Basketbol Takımımız Başkanımız Ali Ay’ı Bursaspor Özlüce Tesisleri’nde ziyaret etti.

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edecek Bursaspor Durmazlar teknik ekip ve oyuncu kadrosuyla Başkanımız Ali Ay’ı Kurban Bayramını kutlamak ve Basketbol Şubesine katkılarından dolayı teşekkür etmek için Bursaspor Özlüce Tesisleri’nde ziyaret etti.

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin ve Başantrenörümüz Şemsettin Baş TBL’nin değişen statüsüyle ilgili Ali Ay’a bilgiler verirken aramıza yeni katılan oyuncuları da tanıttı. Bu ziyaretten ötürü çok memnun kaldığını belirten Ali Ay sık sık maçlara gelip Bursaspor Durmazlar’ı destekleyeceğini söyledi.

Sezer Sezgin “Başkanımıza Teşekkür Ettik”

Sezer Sezgin; “Yeni sezon öncesinde hem 30 Agustos hem Kurban Bayramı nedeniyle Başkanımızı ziyaret ettik ve katkılarından dolayı teşekkür ettik. Başkanımızı maçlarımıza davet ettik güzel bir görüşme oldu kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Şemsettin Baş “Umarım güzel bir sezon geçireceğiz”

Şemsettin Baş;”Sezer Bey ile birlikte Başkanımızı ziyaret ettik. Hem sezon öncesi birbirimize başarılar diledik hem de kendisine teşekkür ettik.Her sezon bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bu sezon bizler için çok değerli bu yolda sinerji çok önemli. Umarım güzel bir sezon geçireceğiz.

Etiketler