Anasayfa » Ali Ay devre arası için talimatı şimdiden verdi
Futbol

Ali Ay devre arası için talimatı şimdiden verdi

Vura için ocak ayında bir hamle daha yapacak olan yeşil beyazlılar, gerçekleşmemesi durumunda oyuncuyla anlaşarak sezon sonunu bekleyecek. Twumasi’yle temas kesilmeyecek, Yusuf Otubanjo da sürekli takip edilecek.

Bu sezon transfer ettiği futbolcularla adından söz ettiren Bursaspor’da Başkan Ali Ay, devre arası için talimatı şimdiden verdi. Başkan Ali Ay’ın  özellikle Vura, Twumasi ve Yusuf Otubanjo’nun peşini bırakmaya niyetli olmadığı öğrenildi. Transfer döneminde birçok kez gündeme gelen bu 3 oyuncuyla ilgili yeşil beyazlılar, çalışmalarına devam edecek. Bulgaristan’da Ludogorets forması giyen Vura’nın kulübüyle sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

Başkan Ali Ay’ın 24 yaşındaki oyuncuyla temasın sıcak tutulmasını istediği belirtildi. Bursaspor yönetiminin şubat ayında bir hamle daha yapacağı, gerçekleşmemesi durumunda ise oyuncuyla anlaşılarak sezon sonunun bekleneceği bildirildi. Kazakistan’da Astana forması giyen Twumasi’de bu süreçte takip edilecek. Mukavelesi 2019 yılında sona erecek olan 23 yaşındaki futbolcuyla irtibatın kesilmeyeceği öğrenildi.

1 MİLYON EURO İSTEMİŞLERDİ

Teknik Direktör Paul Le Guen’in kadroda ısrarla görmek istediği ancak iki kulüp arasındaki anlaşmazlıktan dolayı transferi gerçekleşmeyen Yusuf Otubanjo için Bursaspor yönetiminin devre arasında da bir hamle yapacağı belirtildi. Zilina’da forma giyen 25 yaşındaki forvetin daha önce yapılan görüşmelerde Bursaspor’a gelmeyi kabul ettiği biliniyor. Slovakya kulübü, Bursaspor’dan Yusuf Otubanjo için 1 milyon Euro bonservis ücreti istemişti.

Etiketler