Anasayfa » “Eskişehir’de bizi yalnız bırakmasınlar”
Basketbol

“Eskişehir’de bizi yalnız bırakmasınlar”

Türkiye Basketbol Ligi Play-Off Dörtlü Final 5.haftasında yarın saat 19’da Nesine.com Eskişehir Basket ile karşı karşıya gelecek olan Bursaspor Durmazlar, Özlüce Tesislerimizden karayolu ile Eskişehir’e hareket etti.

Tam kadro Eskişehir’e giden takımımız, akşam saatlerinde maçın oynanacağı Anadolu Üniversitesi Spor Salonu’nda son antrenmanını yaparak maç saatini bekleyecek.

“TÜM SEZONUN EMEĞİ, ALIN TERİ İKİ MAÇA SIKIŞTI”

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş hareket öncesinde yaptığı açıklamada, “Tüm sezonun emeği, alın teri son 2 maça sıkıştı. Taraftarımızın desteği ile birlikte Eskişehir’den galibiyetle dönmek istiyoruz” dedi.

Tecrübeli antrenörümüz bu sezon Bursaspor Durmazlar’ın göstermiş olduğu performansı kimsenin beklemediğini ancak taraftarın desteği ile buralara kadar geldiklerini belirttiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“Sezonun en önemli maçı. Adeta final maçı. Bu zamana kadar gelirken çok zorlu yollardan geçtik. Hem Play-Off’un ilk turu hem de Dörtlü Final’in ilk iki maçı ve sonrasında kazandığımız iki maç bizim için çok önemliydi. Taraftarımıza sesleniyoruz. Eskişehir’de bizleri yalnız bırakmasınlar. 600-650 kişilik deplasman tribünü var. Kazananın çok büyük avantaj elde edeceği bir maç. Kazanmak istiyoruz. Çocuklarımız çok inançlı. Kendi oyun karakterimizi sahaya yansıtırsak maçın içinde sonuna kadar kalacağımızı düşünüyorum. Tüm sezonun emeği son iki maça sıkıştı. Taraftarımızın desteği ile Eskişehir’den galibiyetle ayrılıp, çok büyük avantaj elde etmek istiyoruz. “

Etiketler