Anasayfa » “Savaşmadan kaybetmeyeceğiz”
Haberler

“Savaşmadan kaybetmeyeceğiz”

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen,TM Akhisarspor maçının ardından 3-0’lık galibiyeti değerlendirdi.

Fransız Teknik adam, takımın performansından ve aldığımız sonuçtan dolayı mutlu olduğunu belirterek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “İyi bir takıma karşı oynadık. Bu bilinçle sahaya çıktık. Geçen sezonun sonunda ve bu sezonun başında yaptıklarıyla iyi bir takım olduklarını kanıtlamışlardı. İyi bir performans ortayla koyduğumuz için bundan mutlu olduğumuzu söyleyebiliriz.”

Saha zemininin sorulması üzerine Le Guen, “İyi sahada oynamak herkes için güzel. Teşekkür ediyorum emeği geçen herkese. Oyuncularımızın bunu hak ettiğini düşünüyorum. Şov ve oyunun kalitesi açısından iyi bir saha çok önemli” diye konuştu.

Taraftar ile ilgili soruya Fransız çalıştırıcı, “Gerçekten taraftarımız için mutlu olduğumu söyleyebilirim. Bu kulübe ilk geldiğimde taraftar ve takım arasında adeta boşanmaya benzer bir şey olduğu söylenmişti. O günden bu yana takım ile taraftar arasındaki bağın yeniden kurulmasını hedef seçmiştim kendime… Oyuncularımız sahada savaş veriyorlar ve bundan çok memnunum taraftarımızla aramızdaki bağın da iyi olduğunu, iyileştiği düşünüyorum. İlerleyen haftalarda evimizde kaybedebiliriz de ama bu maçlarda da savaşacağız. Savaşmadan kaybetmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler